Загружаю...

Початок Ягоди та Фрукти з Полтавщини

Cуха малина від Ягоди & фрукти Полтавщини Cуха малина від Ягоди & фрукти Полтавщини

«Ягоди та Фрукти з Полтавщини» - це сімейне фермерське господарство, яке було започатковане братом та сестрою. Це господарство локалізовано прямо біля нашого будинку в м. Пирятин (Полтавська обл). В 2015 році ми вирішили спробувати вирощування малини із використанням інтенсивної технології вирощування і на це було кілька причин. Що таке «інтенсивна технологія» я поясню в іншому пості.

Першою причиною була любов до споживання малини. Не подумайте, що ми любили чи любимо її збирати. Вона колюча і не з великим бажанням віддає свої плоди. Ще з дитинства ми споживали велику кількість малини. Наш дідусь, який був заступником міністра Агропромислового комплексу УРСР, подарував нашому тату чудові сорти малини. Наразі вже ніхто не пам’ятає їх назву, але смак та аромат червонуватих ягідок є частиною нашого життя.

З любов’ю до малини ми виросли і вже у зрілому віці вирішити замінити низькоплідні сорти літньої малини на високоплідні осінні, або як ще їх називають «ремонтантні». Перші ягідки сорту Полани і Зеви виявилися настільки смачні, що їх смак сподобався нашим друзям і знайомим, після чого було прийнято рішення реалізовувати надлишки малини спочатку в місті Пирятин, а далі і в Києві та Київській області. Саме це стало другою причиною, чому ви почали цікавитися новітніми технологіями вирощування малини. В 2017 році ми висадили три інші сорти малини (Джоан Джей, Зюгана та Аміра) щоб спробувати як інші сорти будуть смакувати на родючих грунтах Пирятинщини. Сподіваємося в 2018 році порадувати всіх новими смаками ягід.

Потреби наших поціновувачів малини підказали, що багатьох покупців також цікавить порічка (смородина червона), а тому в 2017 році ми посадили перші 100 кущів порічки голандських сортів Йонкер ван Тец та Роланд. Тому вже в 2018 році очікуємо перший врожай. Додатково до висаджених саджанців ми посадили ще 5000 тис живців порічки, щоб в 2018 закласти промислову плантацію на 1 га в селі Теплівка Пирятинського району, де ми маємо велику ділянку під ягідництво.

Основна стратегія нашого господарства - це вирощування якісних ягід, їх сезонна реалізація і в подальшому переробка. Ми не прагнемо мати сотні гектарів ягідних насаджень. Ми хочемо мати достатню кількість насаджень, щоб український споживач був в захваті від якості свіжої ягідки та смачних продуктів переробки ягід. Першою спробою в 2017 році була сушка малини. Ми насушили кілька сортів, які чудово смакують з чорним чаєм. Суміш сушеної малини ви зможете придбати в нашому магазині.

Додати коментар

Впевніться, що всі поля (*) заповнені. HTML код не дозволено

  • 100% Виконання  замовленьГАРАНТОВАНО
  • Доставка В Київ та область
  • Гнучка система знижок нашим партнерам
  • Замовляйте+380 66 287 3010