Загружаю...

Крем-мед з ягід - це вітамінне торнадо

Крем-мед в баночках Крем-мед в баночках

Користь продуктів створених природою- основа здорового харчування. Вживання вітамінів, мікроелементів та ферментів, синтезованих не в хімічних лабораторіях, а вирощених в природному середовищі дає можливість людині претендувати на зовсім іншу якість життя. Звичайно ж, фармацевти, хіміки і технологи будуть відстоювати свою правоту і продукти які вони створюють. В цій статті ми не буде говорити багато про якість вітамінів із «баночки». Всі і так це розуміють що є що. Тому основний наголос, який хотілося б поставити саме на «якісне» харчування.

Якість будь-якого продукту визначається в першу чергу його користю для організму. Тому продукт можна вважати корисним, коли всі його компоненти покращують наше здоров'я, самопочуття, бажання продуктивно працювати. З віком баланс користі різних продуктів змінюється, оскільки організм, вживаючи довгий час не здорову їжу стає неспроможним засвоювати здорову. Найчастіше це стає причиною хвороб особливо старечих - не правильне харчування в продуктивному віці.

Одним із сучасних трендів харчування є споживання рослинної їжі як в продуктивному, так і в пристарілому віці. Рослинна їжа є джерелом вітамінів, мінералів і деяких фітохімічних речовин, які захищають клітини організму від руйнуючої дії вільних, запобігають злоякісному переродженню клітин, мають антиканцерогенну та імуномодулюючу дію. Тому чим різноманітнішою є наша їжа, тим більше фітохімічних речовин одержує організм, тим кращим є його захист. Чим раніше людина усвідомить необхідність свідомого харчування, тим якіснішим буде його старість. Тримаючи це в голові спочатку для своїх родинних потреб, а зараз вже для більш широкої публіки ми створили лінійку продуктів на основі меду та найкорисніших ягід, овочів та трав, які містять велику кількість вітамінів та корисних мікроелементів у свіжому та сухому вигляді. Використання сушених продуктів дає змогу скористатись цілющими властивостями рослин восени та взимку, саме тоді коли організм людини потребує підвищеної дози вітамінів оскільки «грядковий» сезон в Україні дуже короткий. Тому спочатку ми обрали для цього малину- яку самі вирощуємо на Полтавщині та мед, який отримують на своїй пасіці наші давні друзі і партнери з Малої Виски.

Малина- продукт багатий саліциловою кислотою, що має протизапальну дію. Варто нагадати, що саме запальні процеси в організмі є причиною швидкого старіння людини. Також малина містить клітковину яка очищує організм з середини, та містить велику кількість вітаміну С, котрий сприяє здоров'ю судинної системи. Малина, як випливли дослідження дозволяє навіть боротися із ожирінням (більш детальніше тут…). Для підвищення імунітету та підтримання здорової роботи організму людині необхідно вживати близько 1 склянки ягід на день. Щоб полегшити процес вживання ягід, зробити його зручним і смачним ми розробити крем-мед з малиною. В кожній баночці міститься дегідрована малина що дорівнює 300 грамів свіжої ягоди. Кремований мед є надійним природним консервантом, який дозволяє зберігати малину не піддаючи її кип'ятінню і запобігаючи втраті її цілющих властивостей. Мед і сам є продуктом довголіття. Він має рослинне походження але поєднання його мікроелементів- дуже близьке до складу крові людини. Вмісту ж вітаміну А в 60 разів більше ніж у телятині. А саме головне, він на 100% засвоюється організмом людини. Поєднавши малину і мед в одному продукті ми отримали природний вітамінний концентрат, який до того ж є зручним у користуванні. В ранці 2 ложечки малинового крем-меду зручно додати до улюблених сніданків, каш або сирників, сендвічів або смузі.


Смачного та здорового харчування всім.

Додати коментар

Впевніться, що всі поля (*) заповнені. HTML код не дозволено

  • 100% Виконання  замовленьГАРАНТОВАНО
  • Доставка В Київ та область
  • Гнучка система знижок нашим партнерам
  • Замовляйте+380 66 287 3010