Загружаю...

Їм все так дуже хочеться і не поправляюся

Малина і здорове харчування Малина і здорове харчування

агато хто з нас замислюється як би як їсти все і не дуже швидко набирати вагу! Особливо це актуально в зимовий період, коли ми ще більше часу проводимо в офісі чи за компом. Першим, що приходить на розум є ДІЄТА. Але часто-густо дієти не допомагають, а подекуди і навіть шкодять нашому організму. Тому дехто обирає пігулку, які частенько просто набридає пити, або взагалі не хочеться їх споживати через недовіру до їх якості або небажання споживати "хімію".  Так що ж тоді робити, якщо виходу ніби нема?

Але як не банально вихід завжди є! Окрім здорового харчування, яке передбачає споживання свіжих продуктів, бо наприклад сушених (ягоди та фрукти) можна додатково до повноцінної ЖИРНОЇ їжі можна вживати фітонутрієнти, які допомагають нашому організму ефективно перетворювати жири в корисну енергію. Про один із таких хотілося б сказати кілька слів.

алиновий кетон є природньою хімічним речовиною, яка входить до сладу червоної малини. Незначний її вміст виявлено в ківі, персиках, червоному винограді та в інших ягодах і овочах, зокрема і в ревені. В США навіть розроблений концентрований препарат із природньо-вирощеної малини. Тому, наряду із малиною можна вживати і концентровані продукти із великим вмістом малини, наприклад сушений порошок.

 

Вживання кетону, як стверджує доктор Oz , дозволяє просто спалювати накопичені жири. Цей процес не є простим, як ми собі можемо уявляємо. Не можна порівняти цей процес із спалюванням пального в моторі автомашині. Малиновий кетон є хімічним речовиною які присутня в червоній малині, яка, як вважається, допомагає знизити вагу. Перші дослідження на тваринах або в пробірках показують, що малиновий кетон підвищує деякі показники обміну речовин. Це також може вплинути на гормон у тілі, який називається адипонектином. Адипонектин, в свою чергу, може збільшити швидкість, при якій організм спалює жир але при цьому зменшує апетит.

Малиновий кетон іноді використовується в парфумерії, в косметиці, та в якості харчової добавки, щоб надати продуктам фруктового аромату. Це один з найдорожчих натуральних ароматизаторів в світі, що використовуються в харчовій промисловості. Натуральна суміш може коштувати до 20 000 доларів за кг. Синтетичний малиновий кетон значно дешевший, причому його ціна складає біля п'ятої частини вартості натурального продукту (за даними WIKI).

В нашому магазині, напривеликий жаль, ви не знайдете пігулок із

формула малинового кетону

 концентрованим вмістом малинових кетонів. Натомість ви можете споживати суху малину яку ми вирощуємо самостійно, відбираємо і висушуємо при низьких температурах, щоб зберегти всі корисні речовини, мінерали та вітаміни.

 

Додати коментар

Впевніться, що всі поля (*) заповнені. HTML код не дозволено

  • 100% Виконання  замовленьГАРАНТОВАНО
  • Доставка В Київ та область
  • Гнучка система знижок нашим партнерам
  • Замовляйте+380 66 287 3010