Загружаю...

Малина полана - незамінна конячка в господарстві

Полана, урожай 2017 Полана, урожай 2017

Малина polana (полана, поляна) - ремонтантний сорт польської селекції. Ремонтантність - це здатність рослин повторно або неодноразово цвісти і плодоносити протягом року. Але полана гарно себе зарекомендувала для вирощування так званої "осінньої ягоди". Початок плодоношення, при оптимальних погодних умовах, може розпочатися  в кінці липня та інтенсивно тривати до перших заморозків. При доволі теплій осені коли середньодобова температура не опускається нижче 15 градусів полана може дати до 12 тон/га, або до 5 кг ягоди із дворічного куща. Тому цей сорт в основному використовують для разового (осіннього) плодоношення.

Щоб розкрити природний потенціал Полани важливо створити їй всі необхідні умови. При посадці вдома варто підживити ділянку добре перепрівшим перегноєм. На промислових посадках перегній замінюють на органічні добрива на основі бурого вугілля (лігніт) та комплекси мінеральних добрив. Для досягнення високого вмісту цукру в малини її варто садити на добре освітлених ділянках. Висаджують малину в ряди з півночі на південь. Міжряддя при посадці повинно буди не менше 2 метрів, оскільки через рік кущ із 5-9 пагонів займе 40-60см. В ряду між кущами варто залишити 40-60 см. Така схема посадки  дозволить зберегти гарний доступ і до ягоди при її зборі і буде можливо проводити обробку міжрядь мотоблоком та малою тракторною технікою. Найважливішим, про що не варто забувати при догляді за будь-яким сортом малини це - помірний полив. Досягнути такого можна за допомогою крапельної стрічки. Різновидів стрічки зараз на ринку багато, але варто зупинитися на тих виробниках, які пропонують стрічку із товщиною стінки 7-8 mil та відстанню між емітерами 20-25 см. Дотримання таких простих рекомендацій дозволять отримувати гарний урожай вже в перший рік посадки.

 Малина полана не вирізняється високими пагона. В середньому вони мають висоту 1,4м, потужні, прямостоячі, середньошиповані. Тому потреби у підв'язці немає.  Ягоди мають овально-конічну форму, у міру тверді, з гарною лежкістю. Чудовою властивістю, через що полану полюбляють не тільки професіонали, а і огородники це відсутність  обсипання. Ягода може знаходитися на кущі при температурі + 5 + 4 С  і навіть дозріває без проблем.

  • 100% Виконання  замовленьГАРАНТОВАНО
  • Доставка В Київ та область
  • Гнучка система знижок нашим партнерам
  • Замовляйте+380 66 287 3010