Бджола і Ше

logo_bees-and-hornet

Наша родина займається бджолярством вже не перший рік. Ми закохані у свою справу і такі ж шалені до роботи як і наші бджілки. Живемо і працюємо у м. Мала Виска але впродовж весни і літа подорожуємо Україною разом з пасікою.

Ми оптимізували для вас споживання корисних і натуральних продуктів заміксувавши кремований мед і ягідно/фруктові начинки.

довідка: Мед є продуктом довголіття. 0.5 % меду складають мінеральні речовини по кількості і якості відповідають складу крові людини. Швидко і майже на 100% всмоктується в кров підвищуючи її мінералізацію.

Чому крем-мед?

Тому, що це максимально зручно. Ти не залишаєш золотих краплин по дорозі від тари до тарілки - профіт чистий стіл. На відміну від кристалізованого меду, не підданого перемішуванню, має кремову консистенцію що тане і смакує як десерт.

Чому додаємо ягоди і фрукти?

Сушені ягоди і фрукти незамінне джерело вітамінів і клітковини ( малина, чемпіон по вмісту вітаміну С та А а гарбуз багатий на каротин) Малина, гарбуз,суниця,цитрина, яблуко, імбир з крем-медом це можливість швидко отримати порцію вітамінів додавши їх у кашу, смузі, сир, намазати ранком на канапочку.